Certifikovaný profesionál | BG5 | LYDG

Human Design

poskytuje mapu k žití vašeho plného potenciálu a kompas pro vaše rozhodování a fungování. Dává možnost se poznat zcela jinak, než na základě dotazníků – obejde totiž vaše představy o sobě sama. Pojmenovává vědomé i nevědomé dary, talent i úskalí na základě přesných dat narození. Nedá se popsat obecně – smysl začne dávat nejvíce v okamžiku, kdy budu mluvit přímo o vás.

HD-titul
Certified-bw

Nabízím profesionální vedení
v této oblasti.

Human design je skvělou základnou mé práce od roku 2013. Ve spolupráci s Jakubem Střítezským tuto metodu učím a díky ní stále více do hloubky poznávám krásu i úskalí individuální jedinečnosti. 

Jako prozatím jediná v ČR jsem též certifikovaná na pracovní oblast.

Moje vzdělání v metodě Human Design

LYDG certifikace pro vedení kurzu

V roce 2020 jsem získala certifikaci na vedení kurzu "Living your design" - v české verzi "Pravda v nás". V současné době jsem v procesu certifikace na navazující kurz ABC.
2020

BG5 certifikace pro pracovní prostředí

V roce 2015 jsem získala certifikaci BG5 (Base group five). Jedná se o specializaci pro pracovní prostředí a využití potenciálu jednotlivců, spolupracovníků a malých týmů.
2015

Profesionální kurzy Human Designu

Od roku 2013 se kontinuálně vzdělávám s různými lektory a konzultanty, v rámci profesionálního kurzu s Jakubem Střítezským, prožitkovými kurzy i samostudia.
2013-nyní

„Každý je génius, ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

kurz_pravda

Online kurz Pravda v nás

V kurzu nahlédnete do základů Human Designu. Porozumíte svému ideálnímu způsobu fungování a rozhodování. Zjistíte, proč jednáte v různých životních oblastech určitým způsobem a více rozpoznáte, co je pouze naučeným vzorcem a co vás dovede k rozvinutí svého plného potenciálu.
Tento kurz učím ve spolupráci s Jakubem Střítezským, prvním certifikovaným lektorem Human Designu v ČR.

Aktuální termín:

18.9. – 5.11. 2023

Kurz Systemického designu

Systemic Design je metoda práce s lidmi, která vznikla spojením zákonitostí Human Designu a principů práce s vnitřním i vnějším systémem klienta, včetně nefunkčních vzorců chování a traumat. Využívá metody dynamických skupinových technik, přímé komunikace s vnitřními osobami, prvky individuální práce s klientem i práce s dynamikou systému.

HD_business-bw

Aktuální termín:

7. 10. 2022 – 19. 2. 2023

Co řekli o kurzech a konzultacích HD

Jak konzultace probíhá?

Buď již víte, co přesně chcete a pak se můžete rovnou objednat přes formulář, kde vyplníte své údaje a vyberete typ služby. Já vám poté zavolám na domluvu termínu. Když nevíte, je lepší se objednat na nezávaznou konzultaci. Konzultace probíhají osobně v Hradci Králové nebo on-line na ZOOMu. První konzultace se nahrává, abyste měli informace k dispozici po celý zbytek života – vždy totiž uslyšíte další důležitý detail.

HD ink kriz

Osobní výklad

Náhled na vaše jedinečné nastavení v souvislostech a detailech. Základna pro sebepoznání a vše ostatní v Human Designu.

Hodnota: 2.200 Kč / 88 Eur / 90 min

HD koucink

HD konzultace/koučink

Vhodné k řešení specifických témat a situací. Navazuje na osobní výklad, ať již ho máte se mnou nebo s někým jiným.

Hodnota: 1.000 Kč / 40 Eur / za hodinu

HD konzultace

HD prožitkově

Vědět ještě neznamená umět...a žít. V prožitku se vše začíná dít "in natura". Informace díky tomu propíšeme do vaší buněčné paměti.

Hodnota: 1.800 Kč / 70 Eur / za hodinu

HD bg5 single

Pracovní HD profil

Náhled na vaše jedinečné nastavení v souvislostech a detailech. Základna pro sebepoznání a vše ostatní v Human Designu.

Hodnota: 2.800 Kč / 115 Eur / 120 min

pr2

Písemný rozbor

25 stram textu popisu vašeho typu, vnitřní autority a hlavních darů a talentů od Jakuba Střítezského, prvního certifikovaného profesionála v ČR.

Hodnota: 1.470 Kč / 62 Eur / 20-40 stran

HD freestyle2

HD freestyle výklad

Svobodně, nespoutaně, plně v přítomném okamžiku, který přináší hluboké a netradiční vhledy. Oživení pro ty, kdo již mají základní výklad.

Hodnota: 1.000 Kč / 40 Eur / za hodinu

HD ink kriz

Vaše životní poslání

Každý z nás má v celku svůj specifický úkol a ústředmé téma života. Pojmenujte si ho a zjistěte, zda ho již žijete nebo jak k němu směřovat.

Hodnota: 1.800 Kč / 75 Eur 

HD vztahove

Partnerský výklad

Pojmenovává, kde se doplňuje, kde na sebe můžete narážet a jak to řešit.

Hodnota: 2.800 Kč / 115 Eur 

životní mezníky

Každý rok, kolem 28., 40 a 50.roku nám do života vstupují určité aktivace. Jejich znalost nám pomůže pochopít, jak nás ovlivňují.

Hodnota: 1.800 Kč / 75 Eur 

Údaje pro objednání služby:

Pokud máte zájem o moje služby v oblasti Human Designu, vyplňte prosím následující formulář. Všechna vaše data a údaje o vás uchovávám jen pro potřeby naší spolupráce. Není v mém zájmu je jakkoliv poskytovat někomu jinému a podkopat tak vaši důvěru. Jednám v souladu s platným zákonem. Více zde.