osobní rozvoj | harmonie | flow

Letní pobyt

Chcete objevit hlubší potenciál svého profilu?

Toužíte zažívat tzv. “stav flow”, kdy vše plyne přirozeně a vy se cítíte plně ve své síle? 

Jste připraveni se ponořit do zkoumání toho, jakým způsobem můžete v životě plynout a jak přijmout svůj vrozený způsob fungování?


Přijměte pozvání strávit 5 dní v přírodě, kde se zaměříme na intenzivní sebepoznání a aplikaci Human designu do každodenního života. Budeme zkoumat nejen linky profilu, ale i kvality (tzv. barvy a tóny) pod nimi, které je je zpřesňují. 

ornament

Harmonie v plynutí

aneb Ladění strun svého profilu
21.-25.8.2024, Orlické hory

LETNÍ POBYT S HUMAN DESIGNEM – PROŽITKOVĚ A DO HLOUBKY

Stav plynutí jsou chvíle, kdy do sebe vše zapadá a věci se daří, kdy jsme plně v souladu sami se sebou a se světem kolem nás. Nelze ho způsobit, jen ho umožnit. Je totiž přirozeným výsledkem sladění se svým designem – s frekvencí toho, čemu v Human desginu říkáme profil. Profil je cestou k integraci mysli a těla. Je základní melodií našeho života a projevuje se ve všem, co v životě děláme. Když neladí, pak máme pocit, že nám život hází klacky pod nohy. Být v harmonii se svým profilem umožňuje hladce plynout v proudu života. 

Zaměříme se na detailnější práci s profilem – nejen s linkami, ale i s tóny a barvou. Profil je dvojí frekvence, na které fungujeme. Budeme zkoumat, jak konkrétně se v  našem životě projevuje. A budeme se také dívat na to, co to znamená v každodennosti a jaké změny případně potřebujeme udělat. 

5 dní v malé skupince do 10 lidí – rozumem i prožitkem, v krásné přírodě Orlických hor.

Co s námi zažijete?

➜ Plynutí v malé skupince, v přírodě a příjemném prostředí roubené chalupy, stranou od civilizace.

➜ Zkušenost, jak vědomě svůj profil žít a dovolit si ho bez omezení projevit. 

➜ Prožitkové aktivity, díky kterým si odnesete poznání skrze vlastní objevy a prožitky. 

➜ Konstelační práce s mapou, koučovací prožitková cvičení a práce s mandalou Human designu. Tyto techniky umožní pohlédnout do podstaty a objevit témata, jichž si nejsme vědomi, ale přesto na nás mají velký vliv. 

➜ Tvůrčí psaní, kde můžeme použít i rozumové uchopení jednotlivých kvalit profilu.

➜ Nabízíme Vám také možnost tvoření vlastní mandaly podle svého jména a data narození. Tato část je dobrovolná, slouží k relaxaci,
zklidnění myšlenek a také k integraci prožitého.

➜ Koupání v potoce nebo procházky v okolní přírodě. 

➜ Dobré jídlo pod taktovkou domácí paní. 

 

Proč právě tento kurz?

Komplexní přístup
Naučíte se rozumět základním a pokročilým aspektům svého Human design profilu. Odhalíte své silné stránky, skryté talenty a oblasti pro osobní růst, které vám pomohou dosáhnout stavu plynutí.

Osobní transformace
Tento kurz není jen o teoretických znalostech, ale o skutečné transformaci. Naučíme vás, jak aplikovat získané poznatky do každodenního života, abyste mohli zažívat více okamžiků, kdy vše plyne přirozeně a bez námahy.

Podpora a komunita
Setkáte se s dalšími lidmi, kteří sdílí podobnou cestu. Vytvoříme bezpečné prostředí, kde se můžete otevřít, inspirovat a být inspirováni ostatními.

Krásné prostředí

Naše kurzy se konají na malebném místě v srdci přírody, kde můžete relaxovat, načerpat novou energii a soustředit se na sebe.

 
Pro účast na pobytu nemusíte znát teorii Human Designu – ten je jakousi vstupní branou a nástrojem pro poskytnutí podnětů pro váš osobní proces. 
Cílem pobytu není výuka Human designu.
 
pobyt orlické hory

Seminář povede

BLANKA JUNOVÁ

Human designem se zabývá již od roku 2013, je profesionální konzultantkou, koučkou a lektorkou kurzů je od roku 2000. Prožitkově se s Human Designem učila pracovat i díky týdenním seminářům s lektorem Genou Blivenem a mnoha dalšími.  S Human design mandalou se v roce 2016 učila při návštěvě kolegy Andreho Schinke v Německu. Díky své dlouholeté praxi lektorky a koučky, zkušenostmi s terapeutickými přístupy, prožitkovými technikami a výcviku v konstelacích využívá další mnohé techniky, díky nimž můžete Human design prožít na vlastní kůži. Blanka vás v souladu svého designu podpoří a posílí na cestě ke změně. 

Blanka_foto2

Kdo se o vás ještě bude starat?

Magdalena Šindlerová: organizační část, praktické informace, tvorba mandaly. Magda je v současné době ve výcviku traumatreatmentu a má ukončený výcvik Systemického designu, který vedla Blanka spolu ve spolupráci s Milanem Hořínkem. 

Magdalena Beránková: duše chalupy a šéfkuchařka, která bude pečovat o jídlo. Bude skvělé, když se v rámci možností a chutě do příprav zapojíte. 

kde se pobyt uskuteční

Chalupa u Beránku, Zdobnice v Orlických horách, č.p. 152

Organizační informace

Začínáme ve středu 21.8. v 18 hod.

Přijíždět můžete již od 16 hod, kdy začíná registrace.

Začínáme společnou večeří v 18 hodin a poté vlastním programem.

Bydlí se v místě konání (Zdobnice v Orlických horách, Chalupa u Beránku, Zdobnice 152).

Končit budeme v neděli mezi 15. a 16. hodinou. Je důležité zůstat až do konce.

Doporučujeme, abyste si nechali den volna navíc pro integraci. Pokud budete chtít, je možné se s Magdou předem domluvit i na prodloužení pobytu. 

Doprava je možná autobusem a budeme též organizovat spolujízdu.

K účasti na semináři potřebujete znát svůj čas narození, alespoň přibližně. Čas můžete poslat po přihlášení, ale nejpozději 3 dny před akcí. Pokud ještě nemáte absolvovaný osobní výklad, pak jej vřele doporučuji – informace z něj by vám mohly chybět. 

BONUS: Výukové video o profilu a jeho skrytých charakteristikách 

KURZOVNÉ
při zakoupení do 31.5.2024

4.990 Kč

při zakoupení do 30.6.2024 bude cena 5.300 Kč
při zakoupení do 31.7.2024 bude cena 5.500 Kč
následně bude platit plná cena 5.800 Kč
 
Ubytování a strava:
ubytování v ceně 450,-/noc 
(pokoje po 3-4 lidech, včetně přikrývek a povlečení. Místa je v chaloupce dost, určitě se poskládáme. Koupelny jsou sdílené, vše ve standardu horské chalupy).
stravu, v ceně 350,-/den:  snídaně a brzká večeře cca v 16-17hodin
(pokud by to někomu nestačilo, může si uvařit – kuchyňka je k dispozici).
Za ubytování a stravu se bude platit hotově na místě.